YASAL UYARI

Bu site;http://www. aktuelci.com’a aittir ve makale yazarları tarafından işletilmektedir. AKTUELCİ.COM 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” kapsamında, makale yazarları için, Yer Sağlayıcı statüsündedir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemizde bulunan katalog, broşür, fiyat listesi vs. gibi dökümanlar ile logoların tüm hakları ilgili firmalara aittir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirler.

Sitemiz yazarlarınca yapılan incelemelerde yer verilen fiyat karşılaştırmaları ve ürün yorumları tamamen öznel bir yapıdadır ve kesinlik arz etmemektedir. Gerçekçi bir fikir için kendi incelemenizi ve fiyat karşılaştırmalarınızı kendiniz yapınız, detaylı ve kesin bilgilenme için ilgili firmaların resmi sitelerini ziyaret ediniz.

Sitemiz yazarlarınca yayınlanan içerikler, ilgili firmaların tüm indirim ve kampanyalarını içermeyebilir. Bu nedenle ilgili firmaların, sitemizde yayınlananlar dışında, güncel indirim ve kampanyalarının olabileceğini göz önünde bulundurunuz ve gerçek bir bilgilenme için ilgili firmaların resmi sitelerini ziyaret ediniz.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri İLETİŞİM sayfamızdan bizlere ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçilmesi halinde telif hakkına konu olan eserler yayından kaldırılarak hak sahiplerine bilgilendirme yapılacaktır.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Ayrıntıları inceleyin