’Pes’ Dedirten Ürünler! Peki Bunları Kim Alıyor?

Hepimizin çok iyi bildiği gibi son yıllarda bir çok ünlü marka insanlara “bunu kim satın alıyor?” dedirten bir çok ürün çıkardı. Sizin için son yıllarda çıkarılan hem kullanışsız hem de dudak uçuklatan fiyatlardaki ürünleri derledik…

’Pes’ Dedirten Ürünler! Peki Bunları Kim Alıyor?

İşin garip yanı bu pahalı, kullanışsız ve anlamsız ürünlere olan ilginin büyüklüğü. Tanınan markalar tarafından çıkarılan bu ürünler dünya medyasında büyük yankı getiriyor ve anında hepsi satılıyor. Peki ne bu ürünler?

Balenciaga x Crocs

Crocs bir çoğumuzun plajda ya da yazlık alanlarda kullandığı rahat, plastik bir sandalet. Bu ürünün fiyatı genelde 100 ila 200 TL arasında değişiyor. Bu plaj ayakkabısına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Balenciaga, kendi bünyesinde yeni bir Crocs üretti. Medya tarafından çok ilgi toplayan bu ayakkabının fiyatı ise anlam verilemeyecek derecede yüksek. İnanması güç ama Balenciaga x Crocs tam 850$. Evet yanlış görmediniz, normalde ortalama 150 TL ile sevenleriyle buluşan Crocs’un fiyatı, işin içine Balenciaga girince yaklaşık 3.800 TL oluyor. İşin enteresan kısmı ise ayakkabının görüntüsünü neredeyse kimse beğenmiyor!

Yayın tarihi: 06.06.2018