AKTÜELCİ

Onlar Kilolarıyla Barışık Ünlüler!

Bu yaz bir değişiklik yapın ve kilonuza takılmayın. Yaz diyetlerini, detoks sularını, sabahtan akşama kadar spor yapmayı bir kenara bırakın ve hayatın tadını çıkarın. “Öyle şey olur mu?” diyorsanız okumaya devam edin; tam olarak da dediğimizi yapan ünlüleri sizin için derledik…

  • 11 Haziran 2018
  • Onlar Kilolarıyla Barışık Ünlüler! için yorumlar kapalı
  • 39 kez görüntülendi.

Sosyal medyanın dayatması, büyük tekstil markalarının ürettiği ürün bedenlerinin kısıtlı olması, günlük yaşantımızdaki mahalle baskısı ve daha nice etken yüzünden kadınlar (ve erkekler) ağır diyetler yaparak vücut şekillerini ideale yakın hale getirmeye çalışıyor. Bir marka XL bedende de elbiseler üretiyor olsa bile ürünün tanıtımında XS veya S bedenleri kullanıyor. Bu da doğal olarak ideal beden ölçülerininin mankenlerin sahip olduğu vücut tipi olması algısını yaratıyor.

Bu dayatmalar yüzünden kendimizi kötü hissetmeyi bırakmanın zamanı geldi! İşte, vücutları medyanın dayattığı beden ölçülerinden farklı olduğu halde muhteşem görünen ünlüler. Kaç beden olursan ol kendini vücudunun içinde iyi hissetmenin ve özgüvenin tek önemli şey olduğunu kanıtlayan bu ünlülere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Rihanna

Dünyaca ünlü şarkıcı ve makyaj markası Fent Beauty’nin sahibi Rihanna geçtiğimiz bir yıl içinde aldığı kilolarla göze çarptı. Bu konuda eleştirilen yıldız, hayranlarından da bir o kadar destek aldı. Kilo almanın hiçbir öneminin olmadığının ve her kiloda çarpıcı ve büyüleyici olunabilineceğinin en büyük kanıtı o!

Adele

Yıllardır, yazdığı duygusal şarkılarla dünya çapında bir üne kavuşan ünlü şarkıcı Adele, medya tarafından “fazla” kiloları nedeniyle bir çok kez eleştirildi. Öte yandan giydiği her şeyi taşıyabildiğini ekteki fotoğraflarda siz de görebilirsiniz. Sizce de muhteşem görünmüyor mu ?

Rebel Wilson

Pitch Perfect filminin ünlü oyuncusu Rebel Wilson, kendine olan öz güveniyle ünlenmiş bir şöhret. Kilolarını gizlemenin yanısıra insanlara fazla kilo sahibi olmanın bir öneminin olmadığını anlatmaya çalışıyor. Özgüven olduğu sürece hiçbir olumsuz yorumun sizi durduramayacağını kanıtlıyor.

Meryem Uzerli

Özgüvenli ünlüler için illa yurtdışından örnekler bulmamız gerekmiyor. Şuan kilo vermiş olsa da biz onu balık etli Hürrem Sultan olarak tanıdık. Evet doğru bildiniz, bahsettiğim kişi Meryem Uzerli. O da bir çok ünlü gibi kiloları hakkında çok eleştiri aldı fakat kulak asmadı. Çünkü kilo aldığında da zayıfladığında da aynı derecede güzel gözüküyor.

Siz de bu yaz kendinize bir iyilik yapın ve dayatılan vücut ölcülerine sahip olmaya çalışmayın çünkü olduğunuz gibi çok güzelsiniz!

Yayın tarihi: 06.06.2018