AKTÜELCİ

Meghan Markle’ın Stil Tüyoları

Zerafetini stiline de yansıtarak her zaman göz önünde olmayı başaran, girdiği her ortamda gözler anında üzerine çevrilen İngiliz Kraliyet ailesinin güzel prensesi Meghan Markle’ın stil sırları merak konusu. İşte onlardan bazıları…

  • 25 Eylül 2018
  • Meghan Markle’ın Stil Tüyoları için yorumlar kapalı
  • 47 kez görüntülendi.

1-Olabildiğince sade

Stiliyle göz kamaştıran Meghan Markle’ın tarzının en önemli özelliği olabildiğince sade renklerde ve olabildiğince göz yormayacak tasarımları seçmesi. Basit, güçlü ve zarif zevki ile girdiği her ortamda gözlerin kendisine çevrilmesini başarıyor.

2-Klasik

Sade giyim zevkini klasik parçalarla birleştiren Markle, böylece giydiği kıyafetlerle gireceği tüm ortamlara ayak sağlayabiliyor. Zamansız kıyafetlerden hoşlanan Meghan Markle, modadan ve şatafatlı kıyafetlerden ise olabildiğince uzak kalıyor.

3-Kendi vücuduna göre

Giydiği kıyafetin güzeliğindense kendi güzelliğinin konuşulmasını isteyen İngiliz Prensesi, vücuduna uygun olmayan kıyafetlerden her zaman uzak duruyor. Vücut tipini çok iyi biliyor ve kendisine yakışacak kıyafetlere kendisi karar veriyor.

4-Fransız stili

Sade stilinde her zaman Fransız esintileri taşıyan, Meghan Markle; güçlü, keskin ve sade olması ile bilinen Fransız modasından etkilendiğini söylüyor. Koyu ve tek renkli giysiler ve uzun, güçlü giysiler stilinin en önemli parçaları.

5-Yaratıcı

Renkleri, kumaşları ve desenleri birbiriyle karıştırmayı çok iyi biliyor! Ortaya çıkardığı yeni tasarımlarla göz dolduran Meghan Markle, dolabındaki tüm parçaları tamamen kendi zevkine göre oluşturuyor.

6-Terzi gibi

Kıyafetlerine yaptığı ufak dokunuşlarla onları bambaşka bir havaya sokmayı çok seviyor! Ufak terzilik hatalarını bile oldukça güzel saklayan Markle, adeta bir terzi gibi yetenekli.

7-Kendi aksesuarları

Aksesuarların etkileyici gücüne inanan Meghan Markle, kıyafetlerini minik detaylarla zenginleştirmeyi çok seviyor! Reklam için ünlü markaların aksesuarlarını taşımayan Markle, kendine ait bir aksesuar koleksiyonuna sahip.

8-Gerçek bir Kaliforniya kızı gibi

İngiliz prensesinin klasik stilinin yanı sıra, sokak stili de çok konuşuluyor! Kaliforniya sokaklarından esinlendiği stilini, jeanler, balıkçı yaka kazaklar ve büyük kemerler ile destekliyor.

9-Modaya ayak uyduruyor

Modayı ve parçaları birebir kopyalamayı sevmeyen Markle, kendi stilini modaya mükemmel bir şekilde uyduruyor! Trend parçaları sade tarzına uydurarak modadan uzak kalmadan zamanın ruhunu yakalıyor.

Yayın tarihi: 28.09.2018