AKTÜELCİ

Bikinileri Kaldırın, Mayolara Yer Açın!

Yaz tatillerinin vazgeçilmezi bikinilerle vedalaşma zamanı geldi! Üst alt bikini takımlarını 2017 yazında bırakıp yeni sulara yelken açıyoruz. Bikinileri kaldırıp mayolara geçiyoruz!

  • 11 Haziran 2018
  • Bikinileri Kaldırın, Mayolara Yer Açın! için yorumlar kapalı
  • 44 kez görüntülendi.

Bu sene, moda defilelerini aratmayan happy hour’lara katılmak gibi bir niyetiniz varsa, trendi yakalayıp tek parça mayo modellerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Derin yakalı mayolar, tül detaylı dekolteler, sırtı açık modeller bu sene çok moda.

BİR BEDEN DAHA İNCE GÖRÜNÜN!

Bikinilerin aksine, vücudu saran mayolar daha ince bir bel ilüzyonu yaratıyor. Bu ürünlerle yaz trendini takip ederken bir beden daha ince görünmek de işin en güzel kısmı olacak gibi duruyor.

UCUZA TREND KOMBİNLER

Trend gözükmek için milyarlar harcamanıza gerek yok, çünkü bütçe dostu mayolar da mevcut. Uygun fiyatlı ama bir o kadar da kaliteli bir ürün arıyorsanız aşağıdaki markalara göz atın.

2000’LERE DÖNÜŞ

Eğer mayo modelleri sizin için yeterince gösterişli veya ilgi çekici değilse, 2002-2005 yıllarına küçük bir geri dönüş yapıp “mayokini” trendine de ayak uydurmaya çalışabilirsiniz. Bikininin seksapalitesine ve mayonun konforuna aynı anda sahip olan bu mayokinileri de bu sene çok göreceğiz gibi duruyor.

VÜCUT ZİNCİRLERİ İLE PLAJ KOMBİNİNİZİ TAÇLANDIRIN

Bu şatafatlı mayolar ve mayokiniler sizin için hala yeterli değilse aksesuarlara yönelmenizi tavsiye ederim. Derin yakalı mayonuzu tamamlayacak en güzel aksesuar vücut zincirleri (bodychain) olacaktır. Boynunuzdan başlayıp belinize kadar inen bu takılar, sizi dekolteli bir mayo satın almaya itebilir!

Yayın tarihi: 05.06.2018