AKTÜELCİ

Beşiktaş’a Gignac’tan kötü haber

Beşiktaş’ın gündemindeki Gignac hakkında Meksika’ya giden menajeri Jean-Christophe Cano konuştu.

  • 11 Haziran 2018
  • Beşiktaş’a Gignac’tan kötü haber için yorumlar kapalı
  • 46 kez görüntülendi.

Yeni sezon öncesinde golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş‘ın listesinde olan Andre Pierre Gignac için ilk resmi açıklama geldi.

Meksika temsilcisi ile sözleşmesi sona eren Andre Pierre Gignac’ın menajeri Jean-Christophe Cano, golcü oyuncunun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Tigres Başkanı Miguel Garza ile sözleşme görüşmesi yapmak için Meksika’ya giden Jean-Christophe Cano, havalimanından Gignac hakkında konuştu. Cano yaptığı açıklamada ”Gignac için geleceği düşünmek zorundayız. Sadece gelecek yılı değil, gelecek yılları planlıyoruz. Tigres ile de bir görüşme yapacağız. Açıkçası ben Tigres olmadan Gignac için bir gelecek düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

GARZA: ”TÜRKİYE SÖYLENTİLERİNİ DUYUYORUZ AMA…”

32 yaşındaki golcü ile bir süredir Beşiktaş da ilgileniyor. Fransız golcü oyuncu geride kalan sezon Tires formasıyla 39 resmi maçta 18 gol atarken, 6 da gol pası verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Tigres Başkanı Garza da Gignac hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Transfer haberleri üzerine konuşan Tigres Başkanı, “Gignac bu kulübün bir parçası ve diğer oyuncuşar gibi ayrılması için iyi bir teklifin olması gerekiyor, yoksa bizimle devam edecek. Çin, Amerika ve Türkiye söylentileri duyuluyor ama sonuçta oyuncunun ve kulübün ne istediği önemli” şeklinde konuşmuştu.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın