‘Artık evli değiliz’

2009 yılında nikah masasına oturan Memet Ali Alabora-Pınar Öğün çifti, Instagram’dan yayınladıkları ortak açıklama ile boşandıklarını duyurdu. Arkadaş kalma kararı alarak, yollarını ayıran ikili, “Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu

‘Artık evli değiliz’

1999-2002 yılları arasında yayınlanan ‘Yılan Hikayesi’ adlı dizide Meltem Cumbul’la başrolü paylaşarak ünlenen oyuncu Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün, 2009’da Ankara Tren Garı’nda aile bireylerinin katıldığı nikah töreni ile dünyaevine girmişti. Bir süredir Galler’de yaşayan çiftten kötü haber geldi.

43 yaşındaki Alabora ile Öğün, yaptıkları ortak açıklama ile evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Instagram hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan çift, “Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz. (Bu metni beraber yazdık. Bütün gün beraber iş yaptık.)” ifadelerini kullandı.

View this post on Instagram

Pınar Öğün, ardından Alabora’ya, “Çok mutlu ol. Aşk dolu olsun yaşamın ve güzellikler hayatını süslesin canım benim.” sözleriyle seslendi.

Oyuncu Pınar Öğün, “Eğreti Gelin, “Türkan” ve “Kapalı Devre” gibi yapımlarda rol almıştı.

  • “YAKINDA BBC’DEYİM”
  • ‘İÇİMDEKİ KARANLIĞI BAKTIĞIM RESİMLER BOYUYOR’
    ‘İÇİMDEKİ KARANLIĞI BAKTIĞIM RESİMLER BOYUYOR’
24 SAATGÜNÜN ÖZETİ

24 saat

24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri