AKTÜELCİ

BİM AKTÜEL

  • 17 Aralık 2018
  • BİM AKTÜEL için yorumlar kapalı
  • 49 kez görüntülendi.

BİM MARKET MAĞAZALARINDA GEÇERLİ; BİM AKTÜEL , BİM ÜRÜNLERİ , BİM AKTÜEL ÜRÜNLER , BİM AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA , BİM KATALOG , BİM KATALOG YENİ , BİMDE BU HAFTA , BİM BU HAFTA , BİM KATALOĞU KAMPANYA MERAK EDİLEN TÜM DETAYLARI SAYFAMIZDA…

BİM MARKET her hafta düzenli olarak Salı ve Cuma günleri tüketici taleplerini karşılamak için BİM AKTÜEL ile karşımıza çıkıyor. Tüketicilerin talepleri ve tercihlerine göre Ayrıca dönemsel ihtiyaçları için her hafta şekillenen BİM AKTÜEL ÜRÜNLER fiyatları olduğu kadar Kalite ve İçeriği ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Ayrıca Koşulsuz iade garantisi politikası ile müşteri menfaatlerini her zaman ön planda tutmayı prensip edinen yaklaşımı ile takdir edilmiş olup  BİM ÜRÜNLERİ her zaman kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanır ve satışa sunulmuştur. Kalite ve içeriği standartlara uymayan ürünleri hiçbir zaman tüketici karşısına çıkarmayan BİM uyguladığı indirimlerle de Toptan fiyatına Perakende satışında öncülüğünü üstlenmiş durumdadır.

BİM MARKET yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiyedeki ilk temsilcisi olması ile Marketçilik sektörüne bir çok yeniliği beraberinde getirmiştir. Portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir. BİM KATALOGKampanyaları her hafta çok büyük takipçi müşteri kitlesi tarafından takip edilmekte bu sebeple de Tüketici tarafından BİM AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA hangi fırsatlara yer vereceği merak edilmektedir. Belirttiğimiz gibi tüketicilerin talep ve ihtiyaçlarını her hafta hazırladığı BİM KATALOĞU listesinde dikkate aldığını söylemek zor değil. Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağaza ile başlayan Bim günümüzde Türkiye genelinde 6074 Market şubesiyle sektörün en lider kuruluşu olarak faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu geniş market ağına sahip olma avantajını kullanan BİM MARKET uyguladığı tüketici yanlısı kampanyaları her dönemde büyük takipçi müşteri kitlesi elde etmesinin yolunu açmış durumdadır. BİMDE BU HAFTA neler var? BİM BU HAFTA hangi indirimli ürünleri getirecek? sorularının cevabını her hafta tüketicisine Salı ve Cuma günleri verebilmek için 42000 çalışanı ile karşılamaya çalışmaktadır. Uluslararası bir şirket olma vizyonu ile hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili faaliyetlerini 382 Mağaza ile FAS, 265 Mağaza ile MISIR da devam ettirmektedir.

BİM HİZMET FELSEFESİNİ ÖZETLEYEN BAŞLIKLAR:

BİM için müşterilerinin menfaati, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemlidir.

BİM, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.

BİM müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız iade edebilirler.

BİM, müşterileri için yüksek kaliteli ürünleri özel olarak ürettirir.

BİM müşterileri, ambalaja ve markaya değil ürünün kendisine para öderler.

BİM, ürünleri koliler içinde teşhir eder, gereksiz mağaza maliyetlerinden kaçınır.

BİM, müşterilerine en yakın noktalarda ve en uygun fiyatlarla mağaza kiralar.

BİM, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını artıracak harcamalar yapmaz.

BİM mağazaları, olabildiğince sade dekore edilir.

BİM mağazalarında, hizmeti aksatmayacak yeterlilikte personel çalışır.